چرا به ساحل باتر فلای در گوا برویم؟

به گزارش تور ترکیه ارزان، جایی پنهان برای ماجراجویی با مناظر خیره نماینده و موجودات آبزی متنوع، درباره ساحل باتر فلای در گوا حرف می زنیم. این گوهر پنهان علاوه بر زیبایی، آرامش و سکوتی رویایی دارد. در این ساحل با میلیون ها پروانه که در کنار گل های روی تپه پرواز می نمایند و دلفین هایی که حرکات نمایشی انجام می دهند مطمئنا لحظاتی متفاوت را تجربه می کنید. اگر می خواهید درباره ساحل باتر فلای در گوا بیشتر بدانید در ادامه خبرنگاران را همراهی کنید.

چرا به ساحل باتر فلای در گوا برویم؟

ساحل باترفلای یا جزیره باترفلای؟

به ندرت کسی را می بینیم که درباره ساحل باتر فلای در گوا چیزی شنیده باشد و آن هایی هم که شنیده باشند آن را به اسم جزیره باتر فلای می شناسند. شکل ظاهری باتر فلای که به صورت نیم دایره است و اینکه فقط با قایق قابل دسترسی است باعث شده که گردشگران فکر نمایند اینجا یک جزیره است اما در واقع باتر فلای ساحلی است که در شمال ساحل پالولم قرار گرفته است و یکی از زیباترین سواحل جنوب گواست. آسان ترین راه برای رفتن به این ساحل این است که از سواحل نزدیک آن با قایق به آنجا بروید چون راه زمینی آن از وسط جنگلی بزرگ عبور می نماید.

چه چیزی ساحل باترفلای را به مقصد گردشگری ای حیرت آور تبدیل می نماید؟

این ساحل زیستگاه زیباترین گونه های پروانه، ماهی قرمز و خرچنگ است

همانطور که از اسم این ساحل معلوم است پروانه های زیبای زیادی در اینجا زندگی می نمایند. اما چیزی که از نام این ساحل فهمیده نمی گردد این است که در طی جزر و مد های کوتاه زمانی که آب دریا رو به جلو می آید ساحل پر از خرچنگ و ماهی های قرمز می گردد. جانورانی مثل جوجه تیغی دریایی و خیار دریایی هم از گونه هایی هستند که زیاد در ساحل دیده می شوند.

در ساحل باترفلای می توانید دلفلین ببنیید

وقتی درباره موجودات دریایی ساحل باتر فلای حرف می زنیم نمی توان حرفی از دلفین های اینجا نزد دلفین های بامزه ای که در نزدیکی ساحل با هم بازی می نمایند و صحنه هایی تماشایی را به وجود می آورند. با اینکه در سواحل دیگر گوا هم دلفین هایی را می توانید ببینید اما چیزی که این ساحل را از بقیه متمایز می نماید این است که این ساحل کم و بیش از سواحل دیگر دور افتاده تر و ساکت تر است به همین دلیل جانوران دریایی بهتر دیده می شوند.

در این ساحل غروبی خیره نماینده را می بینید

اگر به اندازه کافی از موجودات دریایی این ساحل لذت بردید حالا وقت دیدن مناظر غروب این ساحل است . کارهایی که می توانید در این ساحل انجام دهید سنگ نوردی، پیاده روی در جنگل و قایق سواری است .

این ساحل به دلیل دسترسی محدود خلوت است

این ساحل مثل یک راز می ماند و با شن های سفید و آب شفاف خود به شدت جنگلی است. خودرو و دیگر وسایل نقلیه نمی توانند از میان آب ها، کوه ها و جنگل های این ساحل عبور نمایند.

ساحل باتر فلای در کجا قرار گرفته است؟

این ساحل در 37 کیلومتری جنوب Mormugao و در بخش شمال ساحل پالولم واقع شده است. ساحل پالولم و آگوندا نزدیک ترین سواحل به باترفلای هستند و از آنجا می توانید با کرایه قایق به راحتی به ساحل باترفلای برسید.

منبع: traveltriangle.com

منبع: الی گشت
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 765

به "چرا به ساحل باتر فلای در گوا برویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا به ساحل باتر فلای در گوا برویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید