آخرین شرایط ضدویروس ایرانی، استفاده یک میلیون کاربر از پادویش

به گزارش تور ترکیه ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیاده سازی سامانه ضد بدافزار بومی پادویش در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از سال 90 مطرح شد و در سال 95 نسخه تجاری آن به بهره برداری رسید و هم اکنون با گذشت 3 سال، بیش از یک میلیون کاربر در حال استفاده دارد.

آخرین شرایط ضدویروس ایرانی، استفاده یک میلیون کاربر از پادویش

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

ولی الله قربانی مجری پروژه طراحی و پیاده سازی سامانه ضد بدافزار بومی پادویش از افزایش ظرفیت این محصول در بخش های مختلف آن از یک تا سه برابر اطلاع داد و گفت: افزایش ظرفیت به صورت مدام در حال توسعه است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از یک میلیون کاربر از این محصول استفاده می نمایند و حدود 95 درصد کاربران طی دوسال گذشته ثابت مانده اند که این نشان دهنده رضایت مشتریان از محصول و خدمات پشتیبانی آن است. این محصول به عنوان خروجی یکی از پروژه های پیروز پژوهشگاه بوده و بهتر است طرح های جدیدی با این مدل همکاری در دستور کار قرار گیرد.

قربانی با بیان اینکه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان یک صندلی حاکمیتی در پژوهش در به ثمر رسیدن این محصول نقش کلیدی داشته و این مدل پیروز همکاری بین پژوهشگاه و شرکت های دانش بنیان باید در سایر پروژه ها نیز تسری یابد، گفت: آنتی ویروس بومی نه تنها در سطح ملی در حال استفاده است بلکه در سطح منطقه نیز در حال پیدا کردن بازار برای خود بوده و هم اکنون در چند کشور منطقه در حال استفاده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پیروزیت این محصول تا چه حد به تجاری سازی و برندینگ ایران محصولات فناوری اطلاعات، در جوامع بین المللی یاری می نماید، گفت: در صورتی که این محصول در داخل کشور به صورت گسترده مورد استفاده قرار گیرد و بتواند اعتماد کاربران داخلی را جلب کند، خواهد توانست به بازارهای بین المللی نیز ورود گسترده ای نموده و باعث برندینگ محصولات فناوری اطلاعات ایران در جوامع بین المللی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 811

به "آخرین شرایط ضدویروس ایرانی، استفاده یک میلیون کاربر از پادویش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ضدویروس ایرانی، استفاده یک میلیون کاربر از پادویش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید