اجرای طرح تشخیص سریع کووید 19

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، رئیس امور اداری منطقه خانگیران از اجرای طرح تشخیص سریع کووید19 با انجام Rapid test در مبادی ورودی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خبر داد.

اجرای طرح تشخیص سریع کووید 19

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی ،سید علی شیرین کار رئیس امور اداری منطقه خانگیران با اعلام اینکه برای نخستین بار انجام Rapid Test جهت تشخیص سریع در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مبادی ورودی برای همه شاغلین انجام می شود گفت: بعنوان اولین شرکت تابعه وزارت نفت در نیمه شرقی کشور در این حجم با تلاش جهادگران عرصه سلامت در بهداشت و درمان صنعت نفت شمالشرق این طرح اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی شرکت ملی نفت ایران و با مشارکت بهداشت درمان شمالشرق و واحد HSE این شرکت ، تست های تشخیص سریع Raped test از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مقابله با شیوع پیک چهارم کووید 19 تامین و در اختیار شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق قرار گرفته شده است .

شیرین کار گفت: این طرح از 24 فروردین آغاز شده است .

رئیس امور اداری خانگیران در خاتمه گفت: این طرح بر اساس جدول زمانبندی گروه های هدف که با سه الویت افراد دارای علائم ، افرادی که در تماس بیشتر مبتلایان قرارداشته اند و افرادی که در مشاغل خدماتی و پر برخورد و در اماکن کاری شلوغ در منطقه عملیاتی خانگیران قرار دارند انجام خواهد شد.

شایان ذکر است مهندس خیبری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به همراه دکتر حسن زاده رئیس طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق از فرایند اجرای این طرح بازدید کردند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1793

به "اجرای طرح تشخیص سریع کووید 19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح تشخیص سریع کووید 19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید