بادامکی: به دلیل اشتباهات بچه گانه و وحشتناک مقابل سایپا شکست خوردیم، حق ما امروز باخت نبود

به گزارش تور ترکیه ارزان، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما امروز روی اشتباهات بچه گانه و وحشتناک بازی را به سایپا باختیم.

بادامکی: به دلیل اشتباهات بچه گانه و وحشتناک مقابل سایپا شکست خوردیم، حق ما امروز باخت نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی تور ترکیه ارزان، حسن بادامکی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سایپا گفت: ما امروز روی اشتباهات بچه گانه و وحشتناک بازی را به سایپا باختیم.

وی ادامه داد: در شرایطی که ما به برد این بازی احتیاج مبرم داشتیم روی اشتباهاتی که حتی نمی توان گفت بچگانه نیمه اول را به راحتی در اختیار سایپا قرار دادیم که می دانستیم که اگر سایپا جلو بیفتد به چه شکلی بازی می نماید. متاسفانه بازی به شکلی پیش رفت که سایپا دوست داشت. علی رغم این اتفاق بچه های ما در نیمه دوم واقعا از جان مایه گذاشتند تماما جنگیدند، کوشش کردند و به گل هم رسیدیم و باز هم روی اشتباهات فردی متاسفانه گل خوردیم.

بادامکی اضافه نمود: علی رغم همه این اتفاقات حق ما امروز باخت نبود و می توانستیم برنده بازی باشیم و در بدترین حالت مساوی کنیم. این بازی می تواند برای ما یک درس باشد، بسیار کوشش کردیم که برنده باشیم ولی فوتبال زیبایی هایش به همین است و سعی می کنیم بیشتر کار و کوشش کنیم تا به نقطه ای که باید برسیم، قطعا حق بچه ها بالاتر از این است.

مربی تیم فوتبال نساجی در خصوص تعویض دروازه بان تیمش گفت: چاره ای نبود و هر دو دروازه بان ما جوان هستند، بابت این کار تاوان دادیم، دروازه بان های ما جوان هستند و اشتباه هم می نمایند، ما کوشش کردیم در نیمه امین را به شرایط روانی برگردانیم، هر دو دروازه بان ما خوب هستند و امیدواریم رضایی را به شرایط روحی خوب برگردانیم.

وی درباره داوری گفت: نمی توانیم بگوییم داوری بد بود، بچه های ما اینقدر شرف دارند که بازیکن ما آمد و از او پرسیدیم که پنالتی بوده است یا نه؟ بازیکن ما خودش گفت که پنالتی نبوده است. داوری می توانست وقت اضافه بیشتری بگیرد و روی گل چهارم باید دقیقا ببینیم که چه اتفاقی افتاد. ما تاوان داوری را هفته پیش دادیم.

بادامکی ادامه داد: ببینید وقفه هایی که در مسابقات پیش می آید به تیم ضربه می زند. تیم ما تا شکل می گیرد مسابقات تعطیل می گردد، وقتی مساباقت 15 روز تعطیل می گردد مجبور هستیم که بازیکنان را 3-4 روز استراحت بدهیم و این بازیکنان هستند که لطمه می خورند و ضررش را هم امروز دیدیم.

به گزارش تور ترکیه ارزان، مدیر رسانه ای تیم فوتبال نساجی در پاسخ به سوالی مبنی بر دریافت مجوز بازی بازیکنان نساجی گفت: من در نشست خبری پیش از بازی هم گفتم که امیدواریم به همه تیم ها به یک چشم نگاه نمایند و بدهی های یک باشگاه را نبینند چون مجوز 3 بازیکن ما را به دلیل بدهی انباشته صادر نکرده اند و نمی دانیم بدهی ما چقدر است. مالکان باشگاه درصدد هستند که بدهی ها تسویه گردد. ما فقط ابراز امیدواری کردیم که سازمان لیگ به همه تیم ها به یک چشم نگاه نمایند و قانون برای همه یکسان باشد. در خصوص امید سینک هم چون بازیکن سال گذشته ما بود توانسته ایم مجوز بازی او را بگیریم و جمال فرجام هم بازیکن زیر 21 سال ما است که توانستیم مجوز بازی او را هم بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 580

به "بادامکی: به دلیل اشتباهات بچه گانه و وحشتناک مقابل سایپا شکست خوردیم، حق ما امروز باخت نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: به دلیل اشتباهات بچه گانه و وحشتناک مقابل سایپا شکست خوردیم، حق ما امروز باخت نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید