بازتاب همکاری بدون امضای قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش تور ترکیه ارزان، ادامه همکاری کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران در رسانه های ورزشی بازتاب داشته است.

بازتاب همکاری بدون امضای قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش تور ترکیه ارزان، تیم ملی فوتبال ایران در حالی امروز (سه شنبه) به مصاف ازبکستان می رود که کارلوس کی روش هنوز قراردادی رسمی با فدراسیون فوتبال امضا نکرده است اما توافقی بین طرفین ایجاد گردیده است تا سرمربی پرتغالی به کارش در تیم ملی ایران ادامه دهد.

در حالی که در رسانه های آمریکایی و حتی اروپایی گفته می شد کارلوس کی روش بعد از جام جهانی 2018 روسیه از تیم ملی ایران خواهد رفت ولی ادامه همکاری این مربی پرتغالی با بازتاب زیادی همراه بوده است.

ساکرنت نوشت: کی روش بعد از جام جهانی راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده خواهد داشت و در اولین بازی دوستانه ایران قبل از جام ملت های آسیا این مربی پرتغالی روی نیمکت ایران می نشیند.

در ماه می کی روش اعلام نمود او ممکن است به کار در تیم ملی ایران ادامه ندهد چرا که فدراسیون فوتبال پیشنهاد تمدید قرارداد فقط تا جام ملت های آسیا را به او داده است ولی او به دنبال قراردادی است تا جام جهانی 2022 اعتبار داشته باشد.

سرمربی 65 ساله در چند ماه گذشته مورد چند تیم ملی از جمله کره جنوبی، کامرون و ازبکستان قرار داشت.

نشریه معتبر گاردین هم امروز اشاره نمود کارلوس کی روش همچنان راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده خواهد داشت، آن هم با وجود این که قرارداد رسمی بین او و فدراسیون فوتبال ایران امضا نگردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 177

به "بازتاب همکاری بدون امضای قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب همکاری بدون امضای قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید