بستر خوبی برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فراهم است

به گزارش تور ترکیه ارزان، محمود واعظی یکشنبه شب در نشست با فعالان و تشکل های اقتصادی آذربایجان غربی اضافه کرد: امروز با وجود محدودیت های مختلف، زمینه صادرات بیش از گذشته فراهم و آمار صادرات در ماههای گذشته در بخش های مختلف و در مجموع رشد خوبی داشته است.

بستر خوبی برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فراهم است

وی با بیان اینکه در حال حاضر امنیت مطلوب در آذربایجان غربی برقرار است ادامه داد: این استان علاوه بر ظرفیت های کشاورزی، صنعتی، معدنی، گردشگری و موقعیت مرزی استان از نظر نیروی انسانی جوان و کارآمد نیز بسیار غنی است.

رئیس دفتر رئیس جمهور مطرح نمود: این استان از ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی در حوزه های مختلف اقتصادی برخوردار است، اما دولت و بخش خصوصی به تنهایی نمی توانند در فعالیت های اقتصادی موفقیت کاملی به دست بیاورند.

واعظی خاطر نشان کرد: استان آذربایجان غربی از مزیت های اقتصادی فراوانی در حوزه های مختلف برخوردار است که با فعال کردن این بخش ها می تواند با سرعت به تمام شاخص های اقتصادی دست یابد.

وی تاکید نمود: باید با روش های مختلف ظرفیت های ناشناخته گردشگری استان به گردشگران داخلی و خارجی معرفی گردد و بدون تردید رونق گردشگری می تواند رفاه و آبادانی استان را به دنبال خود داشته باشد.

در این جلسه فعالان و نمایندگان تشکل های مختلف اقتصادی مطالبات و پیشنهادات خود را در حوزه فعالیت های صنعتی، کشاورزی، باغداری و گردشگری با رئیس دفتر رییس جمهور در میان گذاشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 232

به "بستر خوبی برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فراهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستر خوبی برای سرمایه گذاری در آذربایجان غربی فراهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید