جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک به بهار سال آینده موکول شد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، ایسنا/ براساس خبرهای منتشر گشته، جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک به بهار سال آینده موکول شد.

جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک به بهار سال آینده موکول شد

هادی حجازی فر، دبیر جشنواره عروسکی با ذکر دلایل این تصمیم و با اشاره به اینکه جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک امانت با ارزشی است، گفت: با توجه به جمیع جهات از جمله صحبت با گروهها، اساتید و فعالان این عرصه و اعضای انجمن نمایشگران عروسکی باور دارم که برگزاری جشنواره در حال حاضر و به دلایل فنی همانند عدم تمرین های مستمر گروهها، عدم امکان برخورداری درست شرکت نمایندگان و مخاطبان از اجراهای داخلی و بین المللی، عدم امکان مشارکت بخش های خصوصی بواسطه همزمانی با جام جهانی و...از دست خواهد رفت.

حجازی فر با بیان اینکه یک برگزاری ناقص آن هم در زمانی که هدف مجموعه اداره کل هنرهای نمایشی ارتقا و توسعه نمایش عروسکی است، ما را از بسیاری برکات این جشنواره محروم خواهد نمود، ابراز امیدواری کرد با تغییر زمان نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک و برگزاری آن در بهار 1402 شاهد یک جشنواره باشکوه بین المللی باشیم و فرصتی فراهم کنیم تا دانشجویان و دیگر مخاطبان و بخصوص علاقمندان تمامی استان ها امکان مشاهده، یادگیری و هم افزایی به وسیله گفت و گو و نقد را پیدا نمایند.

پیش از این قرار بود نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک هفته پایانی مهر برگزار گردد. اما بعدتر بدلیل شرایط اجتماعی کشور، برگزاری این جشنواره به آذر موکول شد.

این موضوع البته به صورت رسمی اعلام نشد و فقط به گروههای شرکت نماینده و سالن های میزبان اعلام شد اما در حال حاضر و با توجه به خبری که به صورت رسمی از سوی روابط عمومی جشنواره ارسال شده، ستاد برگزاری این رویداد هنری برای برگزاری بهتر آن بیان کرد که زمان برگزاری این رویداد را به بهار سال آینده موکول نموده است.

منبع: همگردی
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2352

به "جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک به بهار سال آینده موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک به بهار سال آینده موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید