حمله یک استقلالی به بازیکنان استقلال؛ افتضاح بودید، هر ساعت به فکر رقم قراردادتان هستید خبرنگاران

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، منصور رشیدی گفت: بازیکنانی که در تمام روز های سال و ساعت های شبانه روز به فکر رقم قرارداد و دریافت آن هستند باید بدانند چشم و دل و اعصاب میلیون ها نفر به ساق پا های آن ها در میدان است.

حمله یک استقلالی به بازیکنان استقلال؛ افتضاح بودید، هر ساعت به فکر رقم قراردادتان هستید خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، منصور رشیدی سالیان زیادی را به عنوان بازیکن و مربی در تیم استقلال فعالیت نموده است و تعصب زیادی نسبت به این تیم دارد.

سنگربان و مربی اسبق آبی پوشان با انتقاد از عملکرد این تیم برابر پیکان گفت: چیزی به آغاز بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نمانده است و من با تصور اینکه شاهد ارائه فوتبالی زیبا و کسب پیروزی پرگل از جانب استقلال خواهم بود پای تلویزیون نشستم هرچه از زمان بازی گذشت استرس و نگرانی هم بیشتر شد.

وی توضیح داد: به صورت کلی می خواهم بگویم عملکرد بازیکنان در این مسابقه افتضاح بود. بازیکنانی که در تمام روزهای سال و ساعت های شبانه روز به فکر رقم قرارداد و دریافت آن هستند باید بدانند چشم و دل و اعصاب میلیون ها نفر به ساق پاهای آنها در میدان است.

وی با بیان اینکه آیا انصافاً این عزیزان شان خود و پیراهنی که بر تن دارند را در مسابقه برابر پیکان رعایت کردند؟ گفت: چرا باید بازیکنان بسیار کم نام و نشان تر تیم پیکان دو برابر بازیکنان سرشناس و چند میلیاردی تیم ما دوندگی و جنگندگی داشته باشند. با این نمایشی که از آن ها دیدم از حالا نگران بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستم و امیدوارم بازیکنان مان خیلی زود به خودشان بیایند و باعث خوشحالی و سرافرازی خودشان و ما و طرفداران شوند و بدانند در این شرایط سخت زندگی امروزی پیروزیت استقلال جزو معدود مسائلی است که می تواند باعث خوشحالی ما گردد و حداقل آنها این خوشی را از ما نگیرند.

رشیدی در خصوص عملکرد محمدرشید مظاهری گفت: رشید یکی از دروازه بان های خوب فوتبال ایران است و توانسته در فصل جاری دغدغه طرفداران را بابت دروازه کمتر کند جایی که فصل قبل پاشنه آشیل استقلال شده بود. جا دارد به غلامپور مربی دروازه بان ها خسته نباشید بگوییم چون فصل قبل از این بنده خدا هم خیلی انتقاد شد ولی حالا عملکرد پیروز مظاهری نشان می دهد زحمات مربی اش بی نتیجه نمانده است .

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1752

به "حمله یک استقلالی به بازیکنان استقلال؛ افتضاح بودید، هر ساعت به فکر رقم قراردادتان هستید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله یک استقلالی به بازیکنان استقلال؛ افتضاح بودید، هر ساعت به فکر رقم قراردادتان هستید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید