درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته است

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مخابرات و ارتباطات را از ارکان مهم توسعه کشور دانست و اضافه کرد: همه امکانات صنعت مخابرات باید در راستا ارتقای رفاه مردم قرار گیرد و عزم ما در این موضوع جدی است.

درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد در مراسم معرفی سرپرست جدید مخابرات منطقه البرز، گفت: شرکت مخابرات ایران اصلی ترین پرچمدار صنعت ICT درکشور است که با ارایه خدمات ارتباطی و مخابراتی مطلوب، نقش اصلی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفاء می کند.

وی با تاکید بر این که شرکت مخابرات به عنوان موتور محرکه توسعه در کشور نقش آفرین است؛ گفت: منطقه البرز با توجه به مزیت ها و قابلیت های بسیاری که دارد، می تواند در پیشرفت و تعالی مخابرات گام بردارد.

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به ضرورت عرضه خدمات مناسب مخابرات به جامعه، گفت: با تقویت زیرساخت ها و ساماندهی بخش های مختلف مخابرات، نظام ارتباطی استان ارتقاء خواهد یافت.

دهناد با اشاره به اهمیت ظرفیت منطقه البرز در سرمایه اجتماعی و گردشگری گفت: ارایه خدمات ارتباطی و مخابراتی و توجه به توسعه زیرساخت های ارتباطی در این منطقه که به عنوان ایران کوچک از آن می توان نام برد، باید مناسب و مطلوب باشد.

وی با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری در عرصه های مختلف در مخابرات، گفت: با توجه به ثابت ماندن تعرفه در سال های متمادی و افزایش هزینه های خدمات جدید، درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته که باید راهکارهایی برای رشد و توسعه ارتباطات در راه خدمت به مردم به کار ببندیم.

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در انتها این مراسم، ضمن قدردانی و تشکر از خدمات مهندس شجاعی، مدیر پیشین مخابرات منطقه البرز و آرزوی سلامتی و موفقیت برای وی در سمت جدید به عنوان مدیر منطقه 4 تهران، عبدالله بیان را به عنوان سرپرست جدید مخابرات این منطقه معرفی کرد.

همچنین در این جلسه مهندس شجاعی، سرپرست قبلی منطقه البرز با تشریح فعالیت های خود و بیان این که این منطقه پتانسیل بالایی دارد، گفت: انتظار داریم هیات مدیره با تدابیر خود توجه ویژه به رفع مسایل و مسائل این منطقه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1771

به "درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید