راستی آزمایی تست ها خیلی بد بود، پرسپولیس مقصر نیست

به گزارش تور ترکیه ارزان، مهدی عبدیان درباره اظهارات دیگر باشگاه ها علیه استقلال و اینکه گفته می گردد مدیران استقلال کم سن و سال هستند، گفت: به کسی بی احترامی نکرده ایم. رعایت ادب بر همه واجب است. فوتبال آنقدر ارزش ندارد که به هم بی احترامی کنیم و باعث آزردگی طرفداران شویم. اتفاقاتی بابت کرونا افتاد که بیشتر تیم ها راضی بودند لیگ لغو گردد. بهترین روش هم این بود که تمام مدیران عامل را دعوت می کردند و نظرشان را می خواستند. هر تصمیمی می گرفتند، همه اطاعت می کردند. پروتکل هایی را گذاشتند که مسابقات انجام گردد. اگر تیمی 25 درصد از اعضایش کرونا داشته باشند، مسابقاتش لغو می گردد.

راستی آزمایی تست ها خیلی بد بود، پرسپولیس مقصر نیست

عضو هیات مدیره استقلال درباره ادعای پارس جنوبی مبنی بر اینکه استقلالی ها درباره تست های کرونا دروغ می گویند، اظهار کرد: من هم می توانم بگویم شما دروغ می گویید. مگر هر کسی هر حرفی می زند مبنی بر واقعیت است؟ در هر کشوری یک قانون هست. قانون به ما می گوید روش این است. تا قبل از این بازی که بازیکنان ما کرونا نداشتند هیچکدام از این افراد نگفتند این آزمایشگاه را قبول نداریم. این بزرگترین تهمت است. یکسری مستقیم و یکسری غیر مستقیم اظهارنظر می نمایند. مرجع تصمیم گیری این باشگاه ها نیستند بلکه فدراسیون و سازمان لیگ است.

عبدیان در واکنش به اینکه مدیران پارس جنوبی تهدید به افشاگری نموده اند، توضیح داد: بگویند؛ عیبی ندارد. هرکسی می آید می گوید افشاگری می کنم ولی در سرانجام هیچکس چیزی نمی بیند. خوشبختانه مدیران استقلال پرونده اقتصادی و اقتصادی ندارند. اگر سنشان (مدیران استقلال) هم کم است، ایرادی ندارد. اوایل انقلاب هم میانگین سنی فرماندهان جنگ بیش از 27 - 28 سال نبود. میانگین سنی بهترین بازیکنان لیگ ما که بیشترین افتخار را کسب کردند بین 28 تا 33 سال نبود! اینکه سن یک نفر کم باشد، بچه محسوب نمی گردد!

وی اضافه کرد: بابت بیماری کرونا مرجعی داریم یعنی ستاد ملی مبارزه با کرونا. اگر ستاد، این آزمایشگاه را قبول دارد، احتیاج به بحث نیست. فکر می کنم دیروز هم برای تست ها راستی آزمایی نموده اند. این خیلی بد است که با جان آدم ها به خاطر فوتبال بازی کنیم. ما شاید قهرمان لیگ نشویم ولی شانس قهرمانی جام حذفی و کسب سهمیه آسیا را داریم. خدا خودش می داند که مدیران استقلال و کادر فنی تیم دنبال این چیزها نیست.

عضو هیات مدیره استقلال در انتها در پاسخ به این سئوال که مقصر اتفاقات اتفاق افتاده کیست و آیا می توان پرسپولیس را مقصر دانست؟ به رادیو جوان گفت: به پرسپولیس ارتباط ندارد. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نباید از اول بازی ها را برگزار می کرد. پرسپولیس صدرنشین است. هرکسی دنبال حرف خودش است. یک تیم در حال سقوط است و می خواهد تیمش سقوط نکند. قرار نیست از حق تیمشان دفاع نمایند ولی به تیم دیگری انگ بزنند و بی احترامی نمایند. نصف این کشور هوادار استقلال هستند. ما هم با احترام با بقیه صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1296

به "راستی آزمایی تست ها خیلی بد بود، پرسپولیس مقصر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستی آزمایی تست ها خیلی بد بود، پرسپولیس مقصر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید