روشن: دولت مى خواهد گزینه خودش رئیس فدراسیون فوتبال گردد، رؤیایی ترین حالت اتحاد 4 کاندیداست

به گزارش تور ترکیه ارزان، حسن روشن پیشکسوت فوتبال ایران اعتقاد دارد که دولت و ورازت ورزش و جوانان می خواهند گزینه خودشان در انتخابات فدراسیون فوتبال رأی بیاورد.

روشن: دولت مى خواهد گزینه خودش رئیس فدراسیون فوتبال گردد، رؤیایی ترین حالت اتحاد 4 کاندیداست

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره انتخابات روز دهم اسفند فدراسیون فوتبال و چهار کاندیدای نهایی ریاست این فدراسیون گفت: از نظر کلی همه کاندیداها خوب هستند و در این بحثی نیست، اما باید کمی جزئی تر به این دوستان نگاه کنیم. علی کریمی گزینه ای ایده آل برای اهالی فوتبال است، اما همه می دانیم در انتخابات رأی نمی آورد. مصطفی آجورلو هم از مدیران فوتبالی و سالم است، شهاب عزیزی خادم نیز یک دوره در فدراسیون بوده و هاشمی هم سابقه مدیریتی ورزشی دارد. هرچه هست کسی که انتخاب می گردد نباید از فدارسیون قبلی یا وابسته به فدراسیون قبلی باشد، چون آنها امتحان خود را پس داده اند.

وی در ادامه اضافه نمود: شاید رؤیایی ترین حالت این باشد که همین چهار نفر باهم متحد بشوند و فدراسیون را اداره نمایند. هر کدام از این چهار نفر گوشه ای از کار را بگیرند و به نفع فوتبال قدم بردارند.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران در خصوص حرف و حدیث هایی مبنی بر کوشش علی کفاشیان به نفع کیومرث هاشمی توضیح داد: اینکه کسی به کسی علاقه داشته باشد، مسئله ای نیست، اما نباید این کارها انجام گردد. من قبلاً علی کفاشیان را دوست داشتم، چون آدم خنده رویی بود، اما الان طور دیگری شده است. یادم می آید پیش از این هم تعدادی از پیشکسوتان و همه رؤسای هیئت ها را به جام دنیاى برد تا همان جا از آنها رأى بگیرد. به هرحال آقایان این کارها را بلد هستند و الان هم به نفع هاشمی کار مى نمایند.

روشن درباره شائبه دخالت دولت و وزارت ورزش و جوانان در انتخابات فدارسیون فوتبال گفت: در همه جاى دنیا فوتبال وارد سیاست شده، اما سیاست وارد فوتبال نشده است. در کشور ما برعکس است. قطعاً با وجود اینکه فیفا اخطار داده است دولت در انتخابات دخالت مى کند و حتماً هم مى خواهد گزینه مورد حمایت دولت و وزارت ورزش رئیس فدارسیون گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1684

به "روشن: دولت مى خواهد گزینه خودش رئیس فدراسیون فوتبال گردد، رؤیایی ترین حالت اتحاد 4 کاندیداست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن: دولت مى خواهد گزینه خودش رئیس فدراسیون فوتبال گردد، رؤیایی ترین حالت اتحاد 4 کاندیداست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید