رونمایی از فوق ستاره والیبال ایتالیا مقابل ایران

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، با وجود میزبانی ایتالیا در مرحله نهایی لیگ ملت ها و قطعی بودن حضور این تیم در فینال رقابت ها، آن ها تا به اینجای مرحله گروهی نتایج خوبی کسب نموده اند. تیم دی جورجی از 8 بازی گذشته خود شش برد کسب نموده تا نشان دهد که با وجود پوست اندازی قابل توجه، ایتالیا همچنان یکی از بهترین قدرت های والیبال دنیاست.

رونمایی از فوق ستاره والیبال ایتالیا مقابل ایران

نکته قابل توجه درباره فهرست تیم ملی ایتالیا در دو هفته ابتدایی لیگ ملت ها به غیبت فوق ستاره این تیم باز می گشت. ایوان زایتسف در دو هفته ابتدایی لیگ ملت ها در ترکیب تیم ملی ایتالیا حضور نداشت و استراحت کرد که البته یکی از دلایل این غیبت مصدومیت جزئی این فوق ستاره بود. با این وجود در روز های اخیر تعیین شد که او در هفته سوم مسابقات تیم دی جورجی را همراهی خواهد نمود.

با این حال زایتسف در بازی اول ایتالیا در هفته سوم مقابل بلغارستان به میدان نرفت تا رونمایی از او به تاخیر بیفتید. دیروز، اما دی جورجی، سرمربی تیم ملی ایتالیا تایید کرد که به علت اهمیت مسابقات برای ایتالیا، ایوان زایتسف در بقیه بازی های هفته سوم برای آن ها به میدان خواهد رفت بنابراین به احتمال فراوان امروز از فوق ستاره ایتالیایی ها در گدانسک و مقابل ایران رونمایی خواهد شد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2283

به "رونمایی از فوق ستاره والیبال ایتالیا مقابل ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از فوق ستاره والیبال ایتالیا مقابل ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید