سرمربی پرسپولیس پای مهاجم خود ماند

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به گزارش خبرنگاران، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه هنوز بحث محرومیت این تیم از حضور در جابجایی زمستانی رفع نشده است خواستار معین لیست خرید و مازاد این تیم از سوی یحیی گل محمدی شده است.

سرمربی پرسپولیس پای مهاجم خود ماند

یحیی نیز لیست خرید خود را قبل از بازی با گل گهر سیرجان که آدینه هفته جاری برگزار می گردد به باشگاه اعلام نموده است تا پس از جذب مهدی ترابی گزینه های دیگر او در پست های مختلف نیز جذب شوند.

سرمربی پرسپولیس همچنین تصمیم خود را در مورد بازیکنان مازاد اعلام نموده است. سرمربی پرسپولیس اسمی از بازیکنان بزرگسال را برای خروج از این تیم اعلام ننموده است و در صورتیکه هر کدام از نیمکت نشینان ثابت این تیم در دور رفت بخواهند می توانند با اجازه کادرفنی و مدیرعامل دنبال تیم بگردند در غیر این صورت یحیی هیچ تصمیمی برای اعلام لیست مازاد ندارد.

سمیعی نیز موضع خود را در مورد جدایی احتمالی سعید حسین پور و آریا برزگر دو بازیکن جوان خود اعلام نموده است و حاضر نیست آنها را بطور قطعی در اختیار سایر تیم های لیگ رجحان قرار دهد. این بازیکنان در صورت داشتن پیشنهاد به عنوان یار قرضی از جمع شاگردان یحیی جدا می شوند در غیر این صورت در پرسپولیس خواهند ماند.

عدم ارائه لیست مازاد از سوی سرمربی پرسپولیس در حالی اتفاق می افتد که انتقاداتی نسبت به جذب آرمان رمضانی که در ابتدای فصل با نظر یحیی به پرسپولیس پیوست مطرح شده بود اما سرمربی سرخپوشان پای انتخاب او ماند تا رمضانی همچنان شانس خود را برای موفقیت در این تیم بیازماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1673

به "سرمربی پرسپولیس پای مهاجم خود ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی پرسپولیس پای مهاجم خود ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید