ظرفیت های همکاری مالی میان ایران و اندونزی آنالیز شد

به گزارش تور ترکیه ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه) در دیدار با عزیر سیام سودین رئیس کمیسیون بودجه مجلس اندونزی، گفت: بهم ریختگی که اکنون توسط تروریست ها بر منطقه مستولی گشته و تقریباً تمام کشورهای اسلامی را درگیر نموده است، باید با راهکار های سیاسی و بدون جنگ و خونریزی سامان پذیرد.

ظرفیت های همکاری مالی میان ایران و اندونزی آنالیز شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وی با اشاره به لزوم گسترش سطح روابط مالی، سیاسی و مجلسی توضیح داد: دو کشور روابط محبت آمیز و قدیمی با هم دارند، اما هر دو دارای ظرفیت هایی هستند که باید از آنها استفاده گردد.

رئیس کمیسیون بودجه مجلس اندونزی در ادامه توضیح داد: توسعه روابط میان دو کشور از توصیه های مهم رئیس مجلس اندونزی بود که در هنگام سفر بر آن تأکید داشتند.

در ادامه این دیدار عزیر سیام سودین گفت: کشور اندونزی علاقمند است که سطح روابط در حوزه های مالی، سیاسی، مجلسی و علمی میان دو کشور افزایش پیدا کند و در این راه هر کوششی که لازم باشد، انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به حضور شاخه های مختلف اسلامی در اندونزی گفت: با وجود تعدد در فرق اسلامی، اما همه برادرانه در کنار هم زندگی می نمایند و به اعتقادات یکدیگر احترام می گذارند.

رئیس کمیسیون بودجه اندونزی در معرفی این کمیسیون گفت: کمیسیون ما 98 عضو دارد که از 10 فراکسیون از احزاب اندونزی که در مجلس حضور دارند، عضو این کمیسیون هستند.

وی در سرانجام ضمن ابراز امیدواری از ادامه سفر هیأت های مجلسی دو کشور، از طرف رئیس مجلس اندونزی از لاریجانی برای سفر به این کشور دعوت به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 437

به "ظرفیت های همکاری مالی میان ایران و اندونزی آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت های همکاری مالی میان ایران و اندونزی آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید