قتل های مرموز بزرگراه کانادا: دو نوجوان مفقودشده مظنون به قتل هستند

به گزارش تور ترکیه ارزان، دو نوجوان کانادایی که پیش از این بیم ناپدید شدنشان می رفت، هم اکنون به عنوان مظنون به قتل دو گردشگر استرالیایی و آمریکایی و مردی دیگر در بزرگراهی دورافتاده در شمال کانادا تحت تعقیب قرار گرفته اند.

قتل های مرموز بزرگراه کانادا: دو نوجوان مفقودشده مظنون به قتل هستند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، کام مک لئود 19 ساله و بریر اشمگلسکی 18 ساله در ابتدا پس از کشف کامیون سوخته شان در نزدیکی دریاچه ای در استان بریتیش کلمبیا واقع در 500 کیلومتری جنوب بزرگراه مذبور به عنوان دو نوجوان مفقود در نظر گرفته شدند.

اما پس از آن که این دو نفر در حال رانندگی با یک خودروی تویوتای خاکستری رنگ در استان ساسکاچوان دیده شدند، اکنون به عنوان مظنونان اصلی قتل سه نفر در امتداد یک بزرگراه تحت تعقیب هستند. هر چند پلیس محل و زمان دقیق مشاهده این دو نفر را اعلام ننموده است.

پلیس کانادا پیش تر از کشته شدن لوکاس فولر 23 ساله اهل استرالیا و چینا دیز 24 ساله آمریکایی که در حال سفر به آلاسکا بوده اند در امتداد بزرگراهی دورافتاده در شمال این کشور خبر داده بود. هم چنین چند کیلومتر پایین تر در همین بزرگراه، جسد مردی که هویت او هنوز فاش نشده، پیدا شده بود.

سخنگوی پلیس کانادا، مک لئود و اشمگلسکی را خطرناک دانسته و از مردم خواسته تا در صورت مشاهده آن ها هیچ اقدامی ننموده و به آن ها نزدیک نشوند و تنها بلافاصله با پلیس تماس حاصل نمایند.

پلیس اگر چه مشخصات ظاهری این دو نوجوان را اعلام نموده اما هم چنین خاطر نشان نموده که این دو مظنون احتمالا ظاهر خود را تغییر داده و ممکن است خودروی خود را نیز تعویض نمایند.

تصور می گردد این دو نوجوان که در حال سفر بوده اند هم چنان به سفر خود ادامه دهند.

پلیس کانادا اعلام نموده با توجه به خطرناک بودن این دو نوجوان، پلیس تمام تمرکز خود را بر ردیابی و پیدا کردن این دو نفر گذاشته و در حال حاضر به هیچ مورد احتمالی مرتبط با این جنایات نمی پردازد.

هم چنین در یک فیلم ویدیویی منتشر شده از یک ایستگاه پمپ بنزین، مردی در حال صحبت با لوکاس فولر پیش از مرگ دیده می گردد و پلیس برای کسب سرنخ های بیشتر در رابطه با این پرونده در جست وجوی این مرد است. پلیس کانادا با انتشار طراحی چهره این مرد از مردم خواسته تا در صورت مشاهده او به پلیس اطلاع دهند.

به نوشته روزنامه گاردین، فولر و دیز آخرین بار در حالی دیده شدند که در راستا سفر دو هفته ای شان به آلاسکا بودند و خودروی آن ها در کنار جاده و در نزدیکی یک مکان گردشگری خراب شده بود. اجساد این دو قربانیِ احتمالی در تاریخ 15 ژوئیه در کنار جاده یافت شد اما سه روز زمان برد تا پلیس هویت آن ها را شناسایی کند. تصور می گردد این دو نفر بین تاریخ 14 تا 15 ماه ژوئیه کشته شده باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 532

به "قتل های مرموز بزرگراه کانادا: دو نوجوان مفقودشده مظنون به قتل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل های مرموز بزرگراه کانادا: دو نوجوان مفقودشده مظنون به قتل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید