مقاله: روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا

به گزارش تور ترکیه ارزان، وینالس (Vinales) یکی از روستاهای کوچک و خوش چشم انداز کوباست که برای دیدنش باید به غرب این کشور و استان پینار دل ریو بروید. روستا پر از خانه های چوبی یک طبقه با پرچین ها و تراس هایی زیباست که جذابیت بی بدیلی را به چشم اندازهای اینجا داده اند، درست مثل همان دهکده های دوست داشتنی که در فیلم ها و کارتون ها می بینیم.

مقاله: روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا

رونق گردشگری در این ناحیه باعث شده که در تمام مدت سال خانه های شخصی به گردشگران کرایه داده گردد البته سه تا هتل هم کمی آنطرف تر از روستا هستند که با امکانات خوب از مهمانان پذیرایی می نمایند. روستا در 205 کیلومتری غرب هاوانا، مرکز کوبا واقع شده است و با دو ساعت رانندگی از هاوانا به اینجا می رسید. اینجا برای کسانی که در پی محیط روستایی آرامی هستند تا از هیاهوی شهرهای بزرگ دور باشند جای خیلی خوبی است.

رشته کوه های کوچکی دورتا دور روستا را به احاطه خودشان درآوردند و زیبایی خاصی به روستا دادند اما چیزی که منظره ها اینجا را خاص و منحصر بفرد نموده تپه های کوتاه و سنگ های آهکی است. چشم اندازهای تپه های گنبدی شکل که سر از دشت های هموار در آورده اند به همراه مزارع سرسبز، محیطی را به وجود آورده که پر از آرامش است. بارش باران و فرسایش، از تپه های سنگ آهکی این گنبدهای زیبا و سرسبز را ساخته است که از چشم اندازهای منحصربفرد این ناحیه هستند.

منبع مقاله: روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا

انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2002

به "مقاله: روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید