مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

به گزارش تور ترکیه ارزان، تورهای همراه با راهنما 20 یا 60 دقیقه زمان می برند؛ تور طولانی مدت تر شامل بازدید از بخش هایی است که به طور معمول از دسترس و دید بازدیدکنندگان خارج است. این قسمت ها شامل بالکن طبقه دوم و بخش هایی از سردابه کلیسا می شوند. برخی از تورها به شما اجازه می دهند به ارگ باید کازاوان هم نزدیک شوید.

مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

مسافران تور کانادا همچنین می توانند به طور شخصی و به دلخواه خودشان از داخل کلیسای نوتردام مونترال دیدن کنند. بعد از این که مبلغ ورودی را پرداخت کردید، یکی از بروشورهای جلوی در را بردارید و با راهنمای موجود در آن از این کلیسای بسیار زیبا دیدن کنید.

کلیسای قلب مقدس یکی از تماشایی ترین و زیباترین بخش های کلیسای نوتردام مونترال است. این کلیسای کوچک در پشت محراب اصلی باسیلیکا قرار دارد. این کلیسای قدیمی و کوچک در یک آتش سوزی در سال 1978 از بین رفت؛ کلیسایی که در حال حاضر می بینید به روش های سنتی بازسازی شده و یک قطعه محراب (altarpiece) بسیار بزرگ با 32 پنل برنزی را در خود جای داده است. این اثر هنری تماشایی توسط مجسمه ساز معروف کبکی، چارلز دائودلین ساخته شده است.

کلیسای نوتردام یکی از مشهورترین و اصلی ترین جاذبه های مونترال است. مسافران تور کانادا می توانند با استفاده از اتوبوس های تورهای مخصوص گردشگری و همچنین تورهای پیاده روی مونترال از این کلیسا دیدن کنند. در محل کلیسا می توانید با تورهای دارای راهنما به زبان های انگلیسی و فرانسوی همراه شوید و از داخل کلیسا دیدن کنید. هزینه این تورها در بلیت ورودی کلیسا لحاظ شده اند.

منبع مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2023

به "مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کلیسای نوتردام مونترال (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید