مقاومت عراق: منتظر فرمان عبدالمهدی و مرجعیت برای پاسخ به آمریکا هستیم

به گزارش تور ترکیه ارزان، گروه مقاومت کتائب جند الامام در سازمان الحشد الشعبی تاکید کرد که گروه های مقاومت برای پاسخ به نظامیان اشغالگر آمریکایی منتظر فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح و مرجعیت عراق هستند.

مقاومت عراق: منتظر فرمان عبدالمهدی و مرجعیت برای پاسخ به آمریکا هستیم

به گزارش گروه بین الملل تور ترکیه ارزان، جنبش جند الامام وابسته به سازمان الحشد الشعبی عراق گفت که ان این جنبش در انتظار فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق و مرجعیت دینی برای پاسخ به نیروهای آمریکایی است.

حسین الاسدی از رهبران جنبش کتائب جند الامام در اظهاراتی تلویزیونی گفت: گروه های مقاومت به فرمان عادل عبدالمهدی فرمانده کل نیروهای مسلح و مرجعیت متعهد است و منتظر تصمیم مقامات عالی رتبه برای پاسخ به نیروهای آمریکایی در عراق است.

هشت گروه مقاومت عضو سازمان الحشد الشعبی امروز در بیانیه ای خطاب به نیروهای اشغالگر آمریکا گفتند که آمریکا با رد تصمیم ملت، دولت و مجلس عراق و خارج نکردن نیروهایش از عراق و تداوم تجاوز به حاکمیت این کشور نشان داد که اشغالگر است و جز زبان زور، هیچ چیزی نمی فهمد.

این گروه ها تاکید کردند که بر همین اساس با آمریکایی ها رفتار خواهد شد و تمامی عملیات هایی که علیه آمریکایی ها تا به امروز اجرا شده است، فقط پاسخ کوچکی به تجاوزات آنها بوده است؛ زیرا تصمیم عملیات، در آن زمان گرفته نشده بود.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1087

به "مقاومت عراق: منتظر فرمان عبدالمهدی و مرجعیت برای پاسخ به آمریکا هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاومت عراق: منتظر فرمان عبدالمهدی و مرجعیت برای پاسخ به آمریکا هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید