هادی حبیبی: تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان با هم هماهنگ هستند، لیست نفرات در اردوی بعدی تغییرات خواهد داشت

به گزارش تور ترکیه ارزان، سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: بخشی از کشتی گیران امید به دلیل محدودیت جا به این اردو دعوت نشدند که قطعا در لیست اردوی بعدی تغییراتی خواهیم داشت.

هادی حبیبی: تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان با هم هماهنگ هستند، لیست نفرات در اردوی بعدی تغییرات خواهد داشت

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور ترکیه ارزان در مورد تشکیل اردوی اول تیم ملی از روز گذشته (دوشنبه) گفت: این اولین اردوی ما بعد از جهانی بوداپست است که برای حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی و جام تختی برگزار می گردد. اردوی خیلی سنگینی نیست و بیشتر روی آمادگی های عمومی کار می کنیم. از اردوهای بعدی تمرینات سنگین تر خواهد شد.

وی در مورد چگونگی همکاری محمد طلایی با تیم ملی بزرگسالان با توجه به اینکه به عنوان سرمربی جوانان نیز انتخاب شده است، توضیح داد: مجموعه کشتی این اعتقاد را دارد که باید میان تیم های ملی رده های مختلف هماهنگی و ارتباط وجود داشته باشد، این کار علاوه بر اینکه باعث همدلی خواهد شد در بحث تمرینات مشترک نیز به ما یاری خواهد نمود. با توجه به اینکه یک سری از جوانان در اردوی بزرگسالان حضور دارند، محمد طلایی هم در اردو حضور دارد و همچون روال سال های اخیر همکاری و هماهنگی خوبی بین تیم های ملی رده های مختلف وجود دارد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در خصوص کشتی گیران رده امید نیز گفت: 50 تا 60 درصد کشتی گیرات امید نیز به اردوی بزرگسالان دعوت شده اند، به هرحال ما محدودیت جا داریم و در این اردو توانستیم 35 کشتی گیر را دعوت کنیم. قطعا لیست نفرات اردوی بعدی تغییراتی خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 254

به "هادی حبیبی: تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان با هم هماهنگ هستند، لیست نفرات در اردوی بعدی تغییرات خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی حبیبی: تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان با هم هماهنگ هستند، لیست نفرات در اردوی بعدی تغییرات خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید