هنوز تصمیمی برای محدود کردن پروازهای چین گرفته نشده است

به گزارش تور ترکیه ارزان، سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: غربالگری ویروس کرونا در مبادی کشور و فرودگاه های بین المللی با جدیت ادامه دارد اما هنوز تصمیمی برای محدودیت یا قطع پروازهای خارجی دارای مقصد یا مبداء چین گرفته نشده است.

هنوز تصمیمی برای محدود کردن پروازهای چین گرفته نشده است

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش تور ترکیه ارزان، در پی شیوع ویروس کرونا در چین و انتشار آن در بعضی نقاط دنیا که البته تا همسایگی ایران یعنی اقلیم کردستان عراق نیز گزارش شده است، بسیاری از کشورها قرنطینه های انسانی خود را در مبادی ورودی شان فعال تر و نظارت هایشان را شدیدتر نموده اند تا بتوانند از شیوع و بروز این ویروس در مرزهای خود جلوگیری نمایند.

در این رابطه رضا جعفرزاده در گفت وگو با تور ترکیه ارزان در رابطه با آخرین شرایط رصد و پایش ویروس کرونا در فرودگاه های بین المللی اظهار کرد: غربالگری ویروس کرونا در مبادی ورودی و فرودگاه های بین المللی به ویژه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) همچنان ادامه دارد و این مسئله تحت کنترل است.

وی با بیان اینکه رصد و پایش این ویروس به صورت مستمر انجام می گردد، درباره احتمال محدودیت یا ممنوعیت پروازهای بین المللی از چین به مقصد ایران اضافه کرد: فعلا گزارشی در این زمینه نداشته ایم و تصمیمی درباره قطع یا محدودیت پروزها در این جهت گرفته نشده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه وزارت بهداشت خودش مستقیما موضوعی درباره پروازها اعلام نمی نماید، ادامه داد: این دستگاه متولی در شرایط خاص، اگر درخواستی مبنی بر محدودیت یا ممنوعیت پروازها در راستای پیشگیری یا کنترل بیماری داشته باشد آن را به سازمان هواپیمایی اعلام می نماید.

لازم به ذکر است، ویروس جدید کرونا به تازگی در بخشهایی از کشور چین بسیاری از افراد را مبتلا نموده است که با توجه به نوظهور بودن آن هنوز درمانی برای آن پیدا نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 848

به "هنوز تصمیمی برای محدود کردن پروازهای چین گرفته نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنوز تصمیمی برای محدود کردن پروازهای چین گرفته نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید