سرانجام گروگانگیری در پایتخت با دخالت پلیس

به گزارش تور ترکیه ارزان، خبرنگاران : رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم، گفت: با سرعت عمل پلیس تهران 3 عامل آدم ربایی مرد 30 ساله شناسایی و کمتر از 10 ساعت دستگیر شدند.

سرانجام گروگانگیری در پایتخت با دخالت پلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای در تشریح این خبر اظهار کرد: صبح روز شنبه بیست و دوم آذرماه مرد میان سالی به کلانتری 123 نیاوران مراجعه و مأموران کلانتری را در جریان وقوع آدم ربایی در محدوده میدان تجریش قرار داد.

وی بیان داشت: شاکی اظهار کرد، پس از ربودن پسرش، مردی جوان با وی تماس گرفته و اعلام داشته است که پسرش را گروگان گرفته و برای رهایی اش 20 میلیارد ریال وجه نقد درخواست نموده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه تیم عملیات کلانتری نیاوران مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند، عنوان نمود: با رصدهای اطلاعاتی چند ساعته هویت اولین متهم پرونده که جوانی 33 ساله بود شناسایی و متعاقب آن با اجرای طرح مهار، مخفیگاه متهم در محدوده اقدسیه شناسایی شد و مأموران کلانتری پیروز شدند با هماهنگی های قضائی فرد گروگانگیر را دستگیر نمایند.

موقوفه ای توضیح داد: متهم در بازپرسی های پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت با دو همدستم چند روز پیش این نقشه را کشیدیم، امروز صبح هنگامی که سوژه از منزل خارج و به سمت محل کارش در حال حرکت بود، تعقیب و در یک نقطه خلوت به زور وی را سوار خودرو کردیم و دزدیدیم و بعد به خانواده اش تماس گرفته و 20 میلیارد ریال وجه نقد برای آزادی پسرشان در خواست کردیم.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه هر دو همدست متهم نیز شناسایی و مأموران کلانتری مخفیگاه متهمان را در محاصره خود قرار دادند.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه متهمان زمانی که خود را در دایره محاصره پلیس دیدند، گروگان خود را آزاد کردند، اضافه کرد: بدین ترتیب مأموران کلانتری نیاوران پیروز شدند کمتر از 10 ساعت پس از آدم ربایی، دو متهم دیگر این پرونده را دستگیر و مرد گروگان گرفته شده را به آغوش خانواده اش بازگردانند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1564

به "سرانجام گروگانگیری در پایتخت با دخالت پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام گروگانگیری در پایتخت با دخالت پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید