کاهش 200 هزارنفری مسافران اتوبوس

به گزارش تور ترکیه ارزان، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از کاهش 200 هزار نفری مسافران اتوبوس در پی شیوع کرونا و کاهش ساعت سرویس دهی خبر داد.

کاهش 200 هزارنفری مسافران اتوبوس

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش ایسنا، محمود ترفع در مورد تاثیر کاهش ساعت سرویس دهی بر روی تعداد مسافران ناوگان اتوبوسرانی تهران گفت: پیش از شروع پاندمی کرونا تعداد مسافران ناوگان اتوبوسرانی تهران حدود یک میلیون و 700 تا 800 مسافر در روز بود؛ اما با شیوع بیماری تعداد مسافران کاهش یافت.

وی با بیان اینکه در فروردین ماه تعداد مسافران به شدت کاهش یافت، به گونه ای که با 10 درصد ظرفیت مسافران را جابه جا می کردیم، افزود: بعد از عادی شدن شرایط برای مردم تعداد مسافران اتوبوس های پایتخت افزایش یافت و به حدود 720 هزار مسافر در روز رسید، اما مجددا با اعلام شرایط نامناسب در تهران در روز های اخیر و کاهش ساعت سرویس دهی، مسافران اتوبوس کمتر شدند به گونه ای که در حال حاضر تعداد مسافران اتوبوس به حدود 500 هزار نفر رسیده است.

ترفع با بیان اینکه در روز های اخیر حدود 200 هزار مسافر از ناوگان اتوبوسرانی کمتر استفاده می کنند، ادامه داد: با توجه به تصمیم جدید ستادملی کرونا نیز مقرر شد از روز شنبه اول آذر ماه زمان سرویس دهی اتوبوس به ساعت 22 افزایش یابد که تصمیم درستی است؛ چراکه برخی مشاغل دارای شیفت شب هستند که اکثرا برای تردد از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده می کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1511

به "کاهش 200 هزارنفری مسافران اتوبوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 200 هزارنفری مسافران اتوبوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید