کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت

به گزارش تور ترکیه ارزان، جانشین پلیس پیشگیری تهران عظیم از کشف 200 هزار عدد لوازم و تجهیزات رایانه از انباری در جنوب پایتخت اطلاع داد.

کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت

به گزارش گروه حوادث تور ترکیه ارزان از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای گفت: مأموران کلانتری 173 امین آباد در کنترل خودروهای مواصلاتی به شهر تهران و رصدهای اطلاعاتی دریافتند مالک انباری مقادیر فراوانی کالای قاچاق را در انباری اش در جنوب تهران دپو و جمع آوری نموده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه مأموران کلانتری امین آباد پیروز به شناسایی محل انباری در جنوب تهران و هویت مالک آن شدند و تعیین شد که مالک انباری با همکاری نگهبان آن مقدار زیادی تجهیزات و لوازم جانبی رایانه قاچاق در آنجا تخلیه نموده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس شد، گفت: دستور دستگیری متهمان و بازرسی اخذ و روز گذشته تیمی از مأموران کلانتری 173 امین آباد به محل انباری اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه 2 متهم دستگیر شدند، توضیح داد: در آنالیز از داخل انباری 200 هزار عدد تجهیزات و لوازم جانبی رایانه فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

جانشین پلیس پیشگیری تهران توضیح داد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از 15 میلیارد ریال برآورد شده است که متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1398

به "کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف تجهیزات رایانه ای قاچاق در جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید