4 دلیل برای استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به کاربردن گیاهان در دکوراسیون داخلی، نمای متفاوتی می سازد و زیبایی آن در فکر بیننده ماندگار خواهد شد؛ چراکه دکوراسیون داخلی با گیاهان تکمیل می شود و گیاهان به فضا رنگ و روح و طراوت و گرمای خاصی می دهند.

4 دلیل برای استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی

به گزارش خبرنگاران، به کاربردن گیاهان در دکوراسیون داخلی، نمای متفاوتی می سازد و زیبایی آن در فکر بیننده ماندگار خواهد شد؛ چراکه دکوراسیون داخلی با گیاهان تکمیل می شود و گیاهان به فضا رنگ و روح و طراوت و گرمای خاصی می دهند.

1-پر کردن فضاهای خالی و بدون استفاده

به طور قطع در خانه ها و ادارات فضاهایی وجود دارد که نمی توان آنها را با مبلمان پر کرد. این فضاهای مرده یکی از بهترین مکان ها برای قراردادن گیاهان هستند. قراردادن گلدان در گوشه فضا به ایجاد حس تعادل در آن کمک می کند و آن فضای غیرقابل استفاده را مؤثر و مفید می کند.

2- ایجاد تناسب در دیوارهای بزرگ

هنگام دکور کردن دیوارهای بزرگ حتی وقتی وسیله بزرگی جلوی دیوار گذاشته شود در تناسب با آن ممکن است وسیله بزرگ شما هم کوچک دیده شود. با گذاشتن گیاهان در کنار وسیله خود در دید تناسب ایجاد کنید.

3- نرم کردن خطوط تیز دکوراسیون

در بسکمک موارد با گذاشتن گیاهان در کنار مبلمان یا میز تلویزیون به نرم کردن خطوط این مبلمان کمک می کنید. با لطافت و نرمی گیاهان، لبه های زاویه دار مبلمان را تلطیف و به گرم شدن خانه خود کمک کنید.

4- گیاهان به دکوراسیون زندگی می بخشند

گیاهان با سبزی خود زندگی به فضاها می بخشند، بدون اینکه رنگ آنها در تضاد با رنگ های دیگر به کار برده در دکوراسیون باشد. در واقع هیچ تضادی با هیچ ترکیب رنگی ندارند.

برای بزرگنمایی بیشتر روی تصویر کلیک کنید

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 تیر 1402 بروزرسانی: 15 تیر 1402 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2449

به "4 دلیل برای استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 دلیل برای استفاده از گیاهان در دکوراسیون داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید