اعلام حمایت مشروط فراکسیون امید از رئیس جمهور

به گزارش تور ترکیه ارزان، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه مجمع عمومی این فراکسیون برای آنالیز سوال از رییس جمهور گفت که فراکسیون امید با درک شرایط فعلی از دولت حمایت می نماید و به صورت جداگانه برای هر سوال تصمیم گیری می نماید.

اعلام حمایت مشروط فراکسیون امید از رئیس جمهور

بهرام پارسایی در گفت وگو با تور ترکیه ارزان، اظهار کرد: جلسه مجمع فراکسیون امید برای آنالیز سوال از رییس جمهور صبح امروز سه شنبه برگزار گردید. در این جلسه عنوان شد که فراکسیون امید سوال از رییس جمهور را به بهانه مسائل اقتصادی اما با انگیزه های سیاسی و بعضا بداخلاقی سیاسی می داند.

وی اضافه نمود: ما از روز اول همراه با 24 میلیون رای حامی دولت روحانی بودیم و الان هم شرایط دولت را درک می کنیم. سوالات مطرح گردیده از رییس جمهور به مسائل اقتصادی برمی گردد. عامل آن تحریم ها و خروج آمریکا از تحریم ها است. جالب این است که اکثریت سوال کنندگان همان هایی هستند که زمینه را برای خروج آمریکا از برجام را فراهم کردند و حالا شرایط را به گردن دولت می اندازند.

پارسایی ادامه داد: ما از دولت حمایت می کنیم البته حمایت ما 100 درصد نیست و مشروط است. امیدواریم آقای روحانی با آرامش و متانت تا جایی که ممکن است به سوالات پاسخ دهد. واکنش فراکسیون امید نسبت به رای گیری هم به کنش و واکنش پرسش گران رییس جمهور بستگی دارد و در واقع در مورد هر سوال جداگانه تصمیم گیری می کنیم و از هیات رییسه فراکسیون اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی فراکسیون امید با بیان این که عامل اصلی مسائل اقتصادی، دولت نیست، اضافه نمود: نمی گردد از نقش تحریم و خروج آمریکا از برجام چشم پوشید. تورم و کاهش ارزش پول ملی از همینجا آغاز شد لذا ما با درک کامل شرایط دولت و وضعیت اقتصادی جامعه حمایت از دولت را اولویت خود می دانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 158

به "اعلام حمایت مشروط فراکسیون امید از رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حمایت مشروط فراکسیون امید از رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید