بسته پیشنهادی ویژه پرسپولیس برای AFC، سرخ ها راه تکراری رفتند!

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس به علت عدم پرداخت طلب گابریل کالدرون سرمربی پیشین این تیم و خواکین دستیار او از حضور در جابجایی تابستانی محروم شده است و نمی تواند بازیکن خارجی مد نظر سرمربی تیم را جذب کند.

بسته پیشنهادی ویژه پرسپولیس برای AFC، سرخ ها راه تکراری رفتند!

سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که به تازگی سرپرستی این باشگاه را پس از استعفای جعفر سمیعی بر عهده گرفته قرار بود منابع اقتصادی لازم برای پرداخت بدهی نزدیک به 750 هزار دلاری را فراهم کند اما این پول فراهم نشد تا پرسپولیس نتواند به تعهد خود عمل کند.

حالا صدری برای اینکه بتواند با طلبکار عظیم خارجی پرسپولیس تسویه داشته باشد مجدد سراغ منبع درآمدی باشگاه در AFC رفته است تا با توجه به قوانین موجود بین المللی پول کالدرون را بدهد.

سرخ ها قبل از اعلام رأی فیفا از کنفدراسیون فوتبال آسیا بارها خواسته بودند که این پول را پرداخت کند اما آنها حاضر به واریز این مبلغ به حساب کالدرون به علت تحریم های ارزی ایران نشدند.

با این حال صدری راستا حقوقی نوی را در نظر گرفته است تا با توجه به اجرای محکومیت پرسپولیس و ورود پرونده بدهی مربوط به کمیته انضباطی فیفا به این ماجرا بتواند مسئولان AFC را متقاعد به این موضوع کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران با چراغ سبز نو در این موضوع روبرو شده اند و امیدوار هستند تا این بار بتوانند بخشی از طلب 3 میلیون دلاری خود را صرف پرداخت بدهی به اعضای خارجی پیشین کادر فنی نمایند.

در صورتیکه کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست حقوقی نو باشگاه موافقت کند پرسپولیس می تواند قبل از خاتمه مهلت جابجایی تابستانی بار دیگر خریدهای مورد احتیاج خود را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1975

به "بسته پیشنهادی ویژه پرسپولیس برای AFC، سرخ ها راه تکراری رفتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته پیشنهادی ویژه پرسپولیس برای AFC، سرخ ها راه تکراری رفتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید