حلالی: 40 درصد پاداش آسیایی پرسپولیس به بازیکنان و مربیان رسیده است، کدام مدیر چنین کاری می کند؟

به گزارش تور ترکیه ارزان، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه آرامش لازم را ندارند.

حلالی: 40 درصد پاداش آسیایی پرسپولیس به بازیکنان و مربیان رسیده است، کدام مدیر چنین کاری می کند؟

اسماعیل حلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل سایپا گفت: با توجه به اینکه در فوتبال ما هیچ چیز سر جای خودش نیست، بازی اول معمولاً خیلی خوب از آب درنمی آید. زمین هم شرایط خوبی نداشت و بازیکنان با چنین زمینی ناآشنا بودند. با توجه به اینکه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بود و سایر تیم ها استراحت می کردند، باید عملکرد خیلی بهتری از خود نشان می داد. ما شکل خوبی در بازی های آسیایی داشتیم و از لحاظ هماهنگی و بدنی در شرایط بسیار خوبی بودیم.

نباید خودمان را با سایپا مقایسه کنیم

وی با بیان اینکه انسجام بسیار خوبی در پرسپولیس ایجاد شده بود، شرح داد: حتی با اینکه آل کثیر را در نیمه نهایی از پرسپولیس گرفتند، باز هم انسجام خود را حفظ کردیم و پیروز شدیم. همچنین برگزاری بازی ها قطعی نبود و این هم باعث شد پرسپولیس نتواند عملکرد مطلوبی داشته باشد. البته ما نباید خودمان را با سایپا مقایسه کنیم. شاید کل این تیم با 15 میلیارد تومان بسته شده باشد، اما پرسپولیس دارد قهرمان آسیا می شود و نباید تیم مان را با سایپا بسنجیم.

نباید کل فشار را روی عبدی بگذاریم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به ضعف سرخپوشان در خط حمله گفت: در طول مسابقه موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم، اما احساس می کردم می توانیم قوی تر بازی کنیم. تیم مان به یک مهاجم کامل مانند آل کثیر نیاز دارد. مهدی عبدی بازیکن خوبی است، اما نه اینکه کل فشار تیم را روی او بگذاریم. وقتی مهاجم بسیار خوبی چون آل کثیر داریم، توان عبدی برای کمک به پرسپولیس مضاعف می شود.

در دفاع ناهماهنگ بودیم

حلالی درباره عملکرد پرسپولیس در خط دفاع در غیاب شجاع خلیل زاده و شرایط سیدجلال حسینی در خط دفاع بیان نمود: مقابل سایپا شاهد ناهماهنگی در خط دفاع بودیم. حسینی چند ماه به عنوان بازیکن ثابت پرسپولیس به میدان نرفته و اوایل بازی کمی ناهماهنگ بود که او در ادامه بهتر شد. اگر حسینی دو یا سه هفته دیگر بازی کند، به شرایط ایده آل می رسد. او چند هفته در ترکیب اصلی نبود و بازیکن باتجربه در این شرایط، زودتر خودش را جمع و جور می کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

اگر مقابل تیم قوی تری بودیم، مسائل دفاعی پرسپولیس بیشتر به چشم می آمد

وی به غیبت مدافع راست پرسپولیس در این مسابقه اشاره کرد و به خبرنگاران گفت: شاید اگر مقابل تیمی قوی تر بودیم، حریف فشار بیشتری می آورد و مسائل دفاعی ما بیشتر به چشم می آمد. غیبت سیامک نعمتی هم مؤثر بود. او شرایط بسیار خوبی دارد و غیبتش کاملاً مشخص بود. همچنین باید به سعید آقایی اجازه دهند بیشتر نفوذ کند تا از دو جناح حمله کنیم. حمله از یک جناح باعث می شود به مشکل بخوریم. پرسپولیس باید این دیدارها را پیش بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بداند و این مسابقه باید رأس کار ما باشد.

بازیکنان آرامش لازم را ندارند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اخراج کمال کامیابی نیا برابر سایپا گفت: مسائل ایجاد شده در مدیریت باشگاه، تغییرات صورت گرفته در پرسپولیس و صحبت های مطرح شده درباره قراردادهای شجاع خلیل زاده و بشار رسن، باعث شد بگومگو میان بازیکنان زیاد شود و آنها آرامشی را که یک بازیکن باید داشته باشد، نداشتند. خلیل زاده برای پرسپولیس بازی کرد و یک جا تصمیم گرفت برود.

بازیکن باید پای تعهدش بایستد و بعد برود

حلالی با بیان اینکه بازیکنی که نسبت به باشگاه تعهد دارد نباید ناز کند، شرح داد: من با نوع جدایی خلیل زاده مخالفم و اعتقاد دارم اگر یک بازیکن تعهد یک میلیونی یا صد میلیارد تومانی داده، باید پای آن بایستد و بازی کند؛ پس از آن بگوید تیم دیگری پول بیشتری می دهد و می رود. هر بازیکنی در زمانی خاص ممکن است، پول خوبی بگیرد. مثلاً حالا که پرسپولیس برای جذب جایگزین عیسی آل کثیر تلاش می کند، شاید یک بازیکن را با قیمت دو برابر ارزش او بخرد. این به معنی ارزش بالای این بازیکن نیست.

برانکو حتی رفت و آمد بازیکنان به باشگاه را رصد می کرد

وی با تمجید از عملکرد سرمربی پیشین کروات پرسپولیس گفت: یادم می آید برانکو حتی رفت و آمد بازیکنان به ساختمان باشگاه را هم رصد می کرد و اگر کسی به باشگاه می رفت، علیه او اقدام می کرد. اینکه بازیکنی به دنبال طلبش باشد بحث دیگری است، اما اینکه او بگوید فلان بازیکن چرا اینقدر پول می گیرد و باید قراردادش افزایش یابد، درست نیست. این موضوعات روی تیم مؤثر است. مربیان باید با مدیران باشگاه صحبت کنند تا آنها به تعهدات خود عمل کنند و پول بازیکنان به موقع پرداخت شود.

یا بازیکنان بگویند کار نمی کنیم، یا تمام تلاش خود را بکنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اتفاقات رخ داده در پرسپولیس، زیبنده این باشگاه نیست، به خبرنگاران گفت: برانکو پس از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا که این کار را بدون پول و با پنجره بسته نقل وانتقالاتی انجام داد، به من گفت هنوز به نتیجه مطلوبم نرسیدم. او یک سال در تیم ماند و پرسپولیس باز هم قهرمان شد. این مربی می دانست پولی در کار نیست، اما کارش را درست انجام داد. یا اعضای تیم بگویند کار نمی کنیم، یا اینکه در این مدت تمام تلاش خود را بکنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

40 درصد از پاداش آسیایی پرسپولیس به بازیکنان و مربیان رسید، کدام مدیر چنین کاری می کند؟

حلالی با انتقاد از پرداخت پاداش آسیایی باشگاه پرسپولیس به اعضای تیم بیان نمود: بازیکنانی که پول خود را نگرفتند، به شرطی قرارداد می بندند که 40 درصد پاداش آسیایی را بگیرند و مدیرعامل و عضو هیئت مدیره هم آن را امضا می کنند. این پاداش باید نصیب باشگاه شود و کدام مدیر چنین ضعفی از خود نشان می دهد؟ 40 درصد از دو میلیون دلار پاداش آسیایی به بازیکنان و کادر فنی رسید. کدام مدیرعامل چنین کاری می کند؟

بازیکنان پرسپولیس، یحیی را مانند برانکو بدانند

وی با انتقاد از مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: شما برای موفقیت تیم در آسیا پول می گیرید، مگر قرار است به لیگ دسته دوم سقوط کنید؟ باید واقع بین باشیم و بدانیم کجا کار می کنیم. بازیکنان پرسپولیس، گل محمدی را مانند برانکو بدانند و مطیع او باشند. احساس می کنم حجب و حیای گل محمدی باعث شده است این اتفاقات رخ دهد. وظیفه دستیاران این است که نقش بزرگتر تیم را بازی کنند و آرامش را به تیم بازگردانند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1487

به "حلالی: 40 درصد پاداش آسیایی پرسپولیس به بازیکنان و مربیان رسیده است، کدام مدیر چنین کاری می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حلالی: 40 درصد پاداش آسیایی پرسپولیس به بازیکنان و مربیان رسیده است، کدام مدیر چنین کاری می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید