دیپلمات روس: مذاکرات درباره احیای برجام فردا در وین ادامه می یابد

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اتریش اطلاع داد که مذاکرات درباره احیای برنامه جامع اقدام مشترک، شنبه در وین اتریش ادامه خواهد یافت.

دیپلمات روس: مذاکرات درباره احیای برجام فردا در وین ادامه می یابد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین اتریش شامگاه آدینه گفت که کار درباره احیای توافق هسته ای فردا نیز در وین و تحت نظارت کمیسیون مشترک برجام ادامه خواهد یافت.

امروز نیز اولیانوف و رئیس تیم مذاکره کننده چین با حضور در محل اقامت سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه و رئیس هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، در نشستی سه جانبه به بحث و رایزنی پرداختند.

امروز همچنین هیات های سه کشور اروپایی عضو برجام با عراقچی ملاقات و گفت و گو کردند.

عراقچی و انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز امروز ملاقات و به رایزنی پرداختند.

همزمان با ملاقاتهای دو و چندجانبه در سطح روسای هیأت ها، نشست های فنی در سطح کارشناسی در دو حوزه تحریم ها و مسائل هسته ای نیز ادامه دارد.

در پی برگزاری نشست دیروز (پنجشنبه) کمیسیون مشترک برجام، مقرر شد که گفت وگوهای فنی در نشست های کارشناسی در دو حوزه برطرف تحریم ها و مسائل هسته ای، ادامه یابد. نتایج نشست های این دو گروه کارشناسی به کمیسیون مشترک اعلام می گردد.

از سه شنبه تا به امروز، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت مذاکره کننده کشورمان با روسای هیأت های چینی و روسی و همچنین انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا ملاقات و گفت وگو نموده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1797

به "دیپلمات روس: مذاکرات درباره احیای برجام فردا در وین ادامه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپلمات روس: مذاکرات درباره احیای برجام فردا در وین ادامه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید