سرویس اشتراکی فورتنایت با قیمت ماهیانه 12 دلار معرفی گشت

به گزارش تور ترکیه ارزان، شرکت اپیک گیمز از سرویس اشتراک بازی فورتنایت رونمایی کرد. این اشتراک به ازای 12 دلار در کنار اجازه دسترسی به بتل پس بازی فورتنایت، اسکین های اختصاصی و پول داخل بازی به مشترکان خود می دهد.

سرویس اشتراکی فورتنایت با قیمت ماهیانه 12 دلار معرفی گشت

فورتنایت به معنای واقعی کلمه بزرگ شده. این بازی در سبک بتل رویال است؛ یعنی گیم پلی آن از مبارزات میان تعداد زیادی بازی کن در یک جزیره تشکیل شده. بازی کنان باید در این جزیره یکدیگر را شکست بدهند تا به مرور زمان بازی کنان مغلوب از بازی حذف شوند و تنها یک برنده باقی بماند. این بازی با خصوصیات خود پیروز شده تا دامنه وسیعی از مخاطبان را هدف قرار دهد و با همه گیر شدن، رکورد های بسیاری را به نام خود ثبت کند.

امروزه سرویس های اشتراکی همانند فورتنایت طرفداران بسیاری دارند و بیشتر شرکت ها ترجیح می دهند اشتراک هایی برای سرویس های خود ارایه دهند. بازی فورتنایت هم بالاخره قرار است اشتراک مخصوص به خود را داشته باشد. سرویس اشتراک بازی فورتنایت، دارودسته فورتنایت (Fortnite Crew) نام و 12 دلار قیمت دارد.

بازی کنانی که مشترک سرویس اشتراکی بازی فورتنایت شوند به بتل پس بازی دسترسی خواهند داشت و هر ماه 1000 سکه مخصوص داخل بازی یا همان V-Buck به همراه آیتم های انحصاری اشتراک بازی فورتنایت دریافت خواهند کرد. آیتم های انحصاری که همراه با اشتراک بازی فورتنایت دریافت می شوند، فقط برای مشترکان در دسترس خواهند بود و از هیچ جای دیگر قابل دریافت نیستند. تصویر آیتم اختصاصی اولین دوره اشتراک بازی فورتنایت را که یک پوسته و کلنگ است، می توانید در بالای این مطلب مشاهده کنید.

با وجود این که دسترسی به بتل پس بازی فورتنایت به ازای 10 دلار برای چند ماه وجود دارد، این اشتراک 12 دلاری تنها به شکل ماهیانه اجازه دسترسی به بتل پس این بازی را می دهد. البته با وجود قیمت بالاتر این اشتراک مزایای دریافتی از آن بسیار بیش تر از بتل پس بازی فورتنایت هستند. قیمت 1000 سکه دریافتی ماهیانه از این سرویس اشتراک به خودی خود کمی کم تر از 12 دلار ارزش دارد؛ یعنی می توان گفت بازی فورتنایت برای بازی کنانی که ماهیانه 1000 سکه داخل بازی را خریداری کنند، اجازه دسترسی رایگان به بتل پس بازی برای آن ماه را در کنار آیتم های اضافه می دهد.

سرویس اشتراک بازی فورتنایت روز 2 دسامبر (12 آذر) کار خود را هم زمان با شروع فصل پنجم قسمت دوم بازی فورتنایت شروع می کند. می توانید با هزینه ماهیانه 12 دلار وارد دارودسته فورتنایت شوید.

منبع: وب سایت رسمی فورتنایت

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1523

به "سرویس اشتراکی فورتنایت با قیمت ماهیانه 12 دلار معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس اشتراکی فورتنایت با قیمت ماهیانه 12 دلار معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید