ماسک در سینماهای آمریکا اختیاری شد

به گزارش تور ترکیه ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- سه مجموعه عظیم سینماهای زنجیره ای در آمریکا اعلام کردند که استفاده از ماسک برای کسانی که واکسیناسیون کامل انجام داده باشند از این پس اجباری نخواهد بود.

ماسک در سینماهای آمریکا اختیاری شد

به گزارش خبرنگاران، در راستای دستورالعمل های جدید بهداشتی در آمریکا، سه سینماهای زنجیره ای AMC، Regal و Cinemark در این کشور اعلام کردند که از این پس الزامی به استفاده ماسک در حین تماشای فیلم برای افرادی که واکسیناسیون کامل انجام داده اند، وجود نخواهد داشت.

با این وجود تمامی کارکنان این سینماهای زنجیره ای همچنان ملزم به استفاده از ماسک هستند اما افرادی که هنوز به طول کامل واکسینه نشدند، تنها در هنگام صرف غذا و نوشیدنی می توانند ماسک خود در فضای سربسته بردارند.

این سینماهای زنجیره ای همچنان سایر پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از جمله رعایت فاصله اجتماعی و همچنین نمایش فیلم با ظرفیت محدود در سالن ها نمایش را اعمال خواهند کرد.

AMC که بزرگترین سینمای زنجیره ای در سراسر دنیا محسوب می گردد، ژوئن سال گذشته با اعلام بازگشایی بدون اجباری کردن استفاده از ماسک حواشی و نقدها فراوانی را برانگیخت و با افزایش این نقدها ناگزیر به اجباری کردن ماسک در سالن های سینمای شد.

آدام آرون گفته بود به سبب این که نمی خواهد وارد مجادلات سیاسی گردد، سینماها را بدون اجبار به استفاده از ماسک بازگشایی نموده است.

دو ایاالت کالیفرنیا و لس آنجلس به عنوان دو قطب بازار سینمایی آمریکا تا به امروز به ترتیب 56 و 55 درصد از جمعیت خود را به صورت کامل در مقابل ویروس کرونا واکسینه نموده اند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 1853

به "ماسک در سینماهای آمریکا اختیاری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک در سینماهای آمریکا اختیاری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید