مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می نماید ، دارای ویبراتور ، زاویه 45 درجه

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، مسواک هوشمند موسوم بهY-Brushیکی از جذابترین محصولاتی است که در نمایشگاه CES سال جاری رونمایی شد. این مسواک هوشند می تواند دندان های افراد را در عرض 10 ثانیه پاکیزه کند.

مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می نماید ، دارای ویبراتور ، زاویه 45 درجه

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این بهترین رکورد در حوزه بهداشت و سلامت دهان و دندان است که یک مسواک بتواند در عرض 10 ثانیه دندانها را پاکیزه کند.

اما آیا چنین چیزی واقعا علمی است؟ آن هم با توجه به تاکید شدید انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) بر این که هر انسان بالغ باید دندانهای خود را حداقل 2 بار در روز و هر بار 2 دقیقه بشوید. به نظر می رسد این توصیه با مسواک زدن 10 ثانیه ای جور در نمی آید. اما ماجرا چیست؟ شرکت فرانسوی FasTeesH می گوید که شما فقط 10 ثانیه احتیاج دارید تا دندان هایتان را به درستی تمیز کنید و این مسواک نیز کاملا مطابق با استانداردهای بهداشت دهان و دندان است.

برس مسواک 10 ثانیه ای Y-Brush به جای حرکت دادن سر کوچک مسواک به طور کامل از دندان به دندان می چرخد و در نصف زمان لازم کل دهان را پاکیزه می نماید.

برس Y مانند مسواک های معمولی نیست و زاویه ای 45 درجه ای دارد. این دقیقا همان زاویه ای است کهADA توصیه می نماید مسواکهای طبیعی و استاندارد در برابر لثه هاداشته باشند. این مسواک در 4 سایز مختلف برای سنین مختلف از بزرگسالان تا بچه ها طراحی شده است.

افزون بر اینها این مسواک دارای یک موتور ارتعاشی است که می تواند برای تمیز کردن دندانها، ارتعاش ایجاد کند.برای استفاده از این مسواک کافیست، خمیر دندان خود را به مسواک اضافه کنید، سپسY-Brush را در دهان خود قرار دهید و موتور آن را روشن کنید. همانطور که برسها می لرزند شما باید حرکتی مثل جویدن انجام دهید و در عرض 5 ثانیه دندانهایتان پاکیزه می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2360

به "مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می نماید ، دارای ویبراتور ، زاویه 45 درجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسواکی هوشمند که در 10 ثانیه دندانها را تمیز می نماید ، دارای ویبراتور ، زاویه 45 درجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید