مقاله: ممنوع التصویری مجری زن به خانه برمیگردیم واقعیت دارد؟

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، چندی است صبا راد؛ یکی از مجریان به خانه برمی گردیم، دیگر در این برنامه حضور ندارد و جلوی دوربین نمی رود. این اتفاق در حالی افتاده است که او را مدتی است در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی در قامت مجری نمی بینیم و این سوال برای مخاطبان پیش آمده که آیا شایعه ممنوع التصویری این مجری که در بعضی از رسانه ها پخش شده، صحت دارد یا نه؟ این موضوع را با راد در میان گذاشتیم و او در پاسخ به صبا به ذکر این جمله که: ممنوع التصویر نیستم بسنده کرد و از صحبت مفصل امتناع و آن را به سال آینده موکول کرد.

مقاله: ممنوع التصویری مجری زن به خانه برمیگردیم واقعیت دارد؟

در هر صورت عدم حضور در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی نقطه ای ابهام برانگیز است که قطعا باید منتظر پاسخ شفاف تری از جانب مسئولان بود تا بدانیم باید راد را هم به لیست مجریان محروم از آنتن و ممنوع التصویر افزود یا این که می توانیم به زودی و دوباره شاهد اجرای او در برنامه های تلویزیونی باشیم؟ا

لازم به ذکر است محمد مناجاتی؛ تهیه کننده به خانه برمی گردیم تماس های مکرر در این خصوص را جوابگو نبود و در حال حاضر به خانه برمی گردیم با اجرای راحله امینیان، بهروز تشکر، ژیلا امیرشاهی و محمد نظری هر روز از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

صبا راد متولد 30 آبان 59 است و از سال 75 فعالیت خود را با گویندگی شروع نموده است.صبا راد دارنده مقام گوینده و نویسنده برتر استان گیلان است.

منبع مقاله: ممنوع التصویری مجری زن به خانه برمیگردیم واقعیت دارد؟

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2016

به "مقاله: ممنوع التصویری مجری زن به خانه برمیگردیم واقعیت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ممنوع التصویری مجری زن به خانه برمیگردیم واقعیت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید