هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد

به گزارش تور ترکیه ارزان، بعد از گذشت چند ماه از برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک ، هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شد. تا پیش از این سمت برای مسعود اشرفی بود.

هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد

در جریان برگزاری یکصد و شصت و چهارمین نشست هیأت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز در محل کمیته برگزار شد، به پیشنهاد رئیس کمیته و با موافقت اعضای هیأت رئیسه و اجرایی، هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته به مدت چهار سال انتخاب شد.

در جریان برگزاری یکصد و شصت و چهارمین نشست هیأت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد، هادی رضایی به مدت 4 سال دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شد.

رضایی سال هاست که در بدنه ورزش جانبازان و معلولین کشور فعالیت دارد و در کسوت ورزشکار و سرمربی تیم ملی، سابقه حضور در هشت دوره پارالمپیک را در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است.

دبیر کلی فدراسیون والیبال معلولین آسیا و اقیانوسیه، مدرس جهانی، خبره ورزشی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به مدت هشت سال سرپرستی کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018، ریاست هیأت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی و عضو هیأت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی وی به شمار می رود.

همچنین مسعود اشرفی دبیر کل پیشین کمیته ملی پارالمپیک که در جریان انتخابات اخیر این کمیته به سمت بازرسی انتخاب شده بود، از امروز رسماً در سمت جدید آغاز به کار کرد.

5

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 323

به "هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید