کونگ فوکاران برتر استان سمنان معرفی شدند

به گزارش مجله سفرنامه ترکیه، به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان سمنان، مسابقات کونگ فو قهرمانی استان سمنان با حضور 50 ورزشکار از شهرهای مختلف استان روز جمعه هشتم بهمن ماه در دامغان برگزار شد.

کونگ فوکاران برتر استان سمنان معرفی شدند

مسابقات مبارزه نیمه آزاد در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار گشت که در هر بخش 10 ورزشکار در وزن های مختلف حضور داشتند. دانیال دادرس در وزن منفی 54 کیلوگرم، هانی محمدزاده در وزن منفی 63 کیلوگرم، سید مهدی شنایی در وزن منفی 68 کیلوگرم، محمد متولی در وزن منفی 73 کیلوگرم، علیرضا عبدالشاه در وزن منفی 83 کیلوگرم، فرشاد امیری در وزن منفی 93 کیلوگرم و عرفان یاد آفرین در وزن منفی 103 کیلوگرم به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

علیرضا عمادی در وزن منفی 51 کیلوگرم، حسین قاضی در وزن منفی 55 کیلوگرم، ابوالفضل اکبری در وزن منفی 59 کیلوگرم، علیرضا شریعتی فرد در وزن منفی 63 کیلوگرم، امیرحسین قربانی در وزن منفی 68 کیلوگرم، ابوالفضل عوض آبادی در وزن منفی 73 کیلوگرم، علی واو سری در وزن منفی 78 کیلوگرم، محمدمهدی قربانی در وزن منفی 84 کیلوگرم و محمدسعید آقا محمدی در وزن منفی 115 کیلوگرم در رده سنی جوانان به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

تیم سمنان در بخش تیمی جوانان مقام نخست را کسب کرد و دامغان و شاهرود به ترتیب دوم و سوم شدند همچنین در بخش تیمی بزرگسالان نیز تیم های سمنان، شاهرود و دامغان، به ترتیب اول تا سوم شدند نفرات اول هر وزن در رده سنی بزرگسالان، جهت شرکت در مسابقات کشوری به عنوان نماینده استان سمنان، 13 الی 15 بهمن ماه در شهر رشت به رقابت با حریفان خود می پردازند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: turkeyro.ir شناسه مطلب: 2182

به "کونگ فوکاران برتر استان سمنان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونگ فوکاران برتر استان سمنان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید